ساخت تندیس| لوح تقدیر|استند تبلیغاتی|نشان بج سینه|ساعتهای فلزی و چوبی|صنایع تبلیغاتی با پارس حدیث

اصل کیفیت و هنر ایرانی در صنایع تبلیغاتی را از پارس حدیث بخواهید!

اخبار

۱۱ مقاله شایسته گرفتن تندیس برتر شدند

۲۰ شهریور ۱۳۹۲

۱۱ مقاله شایسته گرفتن تندیس برتر شدند

به گزارش خبرگزاری فارس: ۱۱ مقاله‌ در دومین همایش منطقه‌ای قرآنی ذکر که با عنوان «تعلیم و تربیت دینی» در دانشگاه آزاد اسلامی مرودشت برگزار شد، تندیس برتر گرفتند.

به گزارش خبرگزاری فارس از مرودشت، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرودشت عصر امروز در آیین افتتاحیه دومین همایش منطقه‌ای قرآنی ذکر که با عنوان «تعلیم و تربیت دینی» با حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت برگزار شد، اظهار داشت: جایگاه قرآن در سعادت انسان وصف نشدنی است و پیامبر رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) هنگام وداع فرمودند «من در میان شما دو چیز را به امانت می‌گذارم، قرآن و اهل بیت، که موجب سعادت دنیا و آخرت می‌شود» و ما می‌بینیم هر جا که مسلمانان به این امر مهم توجه داشته‌اند به سعادت رسیده‌اند.

محمدرضا رضایی افزود: قرآن نجات‌بخش زندگی غبارآلود پیش روی انسان است و در عصری که در آن با ناملایمات زندگی می‌کنیم با بهره‌گیری از معنویات، محتوا و غنای مفاهیم قرآنی می‌توان به آرامش و خوشبختی دست یافت.

در ادامه عضو هیئت علمی دانشگاه شیراز طی سخنانی در مورد حوزه تعلیم و تربیت دینی به واژه‌هایی مانند حکمت، رشد، حیات طیب، فلاح، تزکیه، تذکر و غیره اشاره کرد و با انتخاب کلیدواژه حکمت و با توضیح در مورد آن ابراز داشت: حکمت، گره‌گشای تمام مسائل تربیتی محسوب می‌شود و با توجه به تعالیم قرآنی مهم‌ترین عامل موفقیت در تعلیم و تربیت است.

محمد یزدانی افزود: تحصیل حکمت فقط حاصل پژوهش و اندیشیدن نیست، بلکه باید با داشتن  ارتباط عمیق با خداوند و پاکی روح به آن رسید.

عضو هیئت علمی دانشگاه شیراز بیان داشت: بین تعلیم و تربیت با بعضی کلیدواژه‌های اصلی قرآن نوعی ارتباط تنگاتنگ بوده که واژه‌هایی از قبیل قرب، فلاح، طیب و… شامل آن است و تعلیم و تربیت اسلامی یعنی اینکه خود را چنان بسازیم که روح و جان پاک شود.

در ادامه مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در منطقه یک دانشگاه آزاد اسلامی یکی دیگر از سخنرانان این همایش نیز با تقدیراز دانشگاه  مرودشت به خاطر برپایی این همایش، به موارد مختلف قرآنی در زمینه تعلیم و تربیت دینی پرداخت و به کلیدواژه فتنه اشاره کرد و گفت: زمانی فتنه‌ها بر شما هجوم می‌آورد به قرآن روی آورید و فتنه یعنی امتحان و آزمایشی که انسان به سختی می‌افتد.

حجت‌الاسلام حمید محمودیان افزود: اگر سبک زندگی انسان متناسب با تعالیم اسلامی باشد، او را به سلوک قرآنی می‌رساند، بصیرت پیدا می‌کند و از فتنه‌ها دور می‌شود.

به گزارش فارس، بیش از  ۶۰ مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شده بود که چکیده ۳۶ مقاله در کتابی به همین عنوان به چاپ رسیده است و ۱۱ مقاله نیز به عنوان مقالات برتر انتخاب که به صورت سخنرانی در این همایش ارائه شد.

در پایان این همایش از مقالات برتر با اهدای تندیس، لوح تقدیر و هدایا تقدیر شد.

مطالب مرتبط

پیوند موسیقی و اندیشه در پنجمین شب علوم انسانی

۹ اسفند ۱۳۹۶ | تعداد بازدید : 2156

جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین

۷ اسفند ۱۳۹۶ | تعداد بازدید : 1932

تصویربرداری «رویاهای آشپزخانه» به پایان رسید

۲ اسفند ۱۳۹۶ | تعداد بازدید : 1887

معرفی برگزیده های نهمین جشنواره حرکت

۲۸ بهمن ۱۳۹۶ | تعداد بازدید : 1744
مطالب پربازدید

۱۱ مقاله شایسته گرفتن تندیس برتر شدند

۲۰ شهریور ۱۳۹۲ | تعداد بازدید : 3689

ساخت تندیس به شیوه لیزر

۲۱ خرداد ۱۳۹۶ | تعداد بازدید : 3497

انواع استندهای تبلیغاتی کارتن پلاست

۱۴ خرداد ۱۳۹۶ | تعداد بازدید : 3474

تقدیر از چهار برگزیده کشوری

۱۶ شهریور ۱۳۹۲ | تعداد بازدید : 2905
یک دیدگاه بنویسید

نام و نام خانوادگي

آدرس پست الکترونيک

آدرس سايت شما


بازدید آنلاین : 1
بازدید امروز : 1
بازدید هفته : 35
بازدید کل : 39514