ساخت تندیس| لوح تقدیر|استند تبلیغاتی|نشان بج سینه|ساعتهای فلزی و چوبی|صنایع تبلیغاتی با پارس حدیث

اصل کیفیت و هنر ایرانی در صنایع تبلیغاتی را از پارس حدیث بخواهید!

اخبار

برگزیدگان جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان معرفی شدند

۱۴ بهمن ۱۳۹۶

براساس آرای هیئت داوران پنجاه و چهارمین  جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «کومش» در بخش پژوهش فیلم مستند تندیس جشنواره به رویا علیپور برای فیلم «درخت پرتره من است» از قزوین، در بخش فیلمنامه، از میان پنج کاندید دیپلم افتخار به آرمان خوانساریان برای فیلم سبز کله غازی از تهران و تندیس جشنواره به سالم صلواتی  برای فیلم  آینه های پریده رنگ از سنندج اهدا شد.

در بخش تصویربرداری نیز از میان چهار کاندید داوران ضمن تقدیر از احسان رفیعی جم برای فیلم  محاق، تندیس جشنواره را به سینا کرمانی زاده برای فیلم حفره مشترک از تهران اهدا کردند همچنین در بخش تدوین، تندیس جشنواره به طیبه بابایی برای فیلم  مریم فصل آخر از کرمانشاه و  در بخش صدا تندیس جشنواره مشترکاً به مسیح حدپورسراج برای صدابرداری فیلم کورسو از تهران و  حسین قورچیان  برای صداگذاری فیلم های ساختمان شماره ۱۳ و  روتوش  از تهران اهدا شد.

در بخش جانبخشی در آثار پویانمایی نیز از میان پنج کاندید، دیپلم افتخار به حسین صفارزادگان برای فیلم قرمز از تهران و تندیس جشنواره مشترکا به رسول شیری برای فیلم درخت از تهران  و فرزانه قبادی برای فیلم کرگدن از شاهرود اهدا شد.

در بخش بهترین فیلم پویانمای نیز از میان سه کاندید سید مسلم طباطبایی برای فیلم لایت سایت از  تهران تندیس جشنواره را دریافت کرد و در بخش بهترین فیلم مستند تندیس جشنواره به طیبه بابایی برای فیلم مریم فصل آخر از کرمانشاه اهدا شد.

در بخش بهترین فیلم تجربی تندیس جشنواره به کیارش انوری برای فیلم  مرگ از تهران رسید و در بخش بهترین فیلم داستانی از میان چهار فیلم داستانی، تندیس جشنواره به کاوه مظاهری  برای فیلم روتوش از تهران اهدا شد.

همچنین در بخش استعداد جوان تندیس جشنواره به کتایون پَرمَر برای فیلم کِشَند  از تهران و در بخش تقدیر هیات داوران، ضمن تقدیر از توماج دانش بهزادی بازیگر فیلم کشند، دیپلم افتخار بازیگری مشترکاً اهدا می شود به سونیا سنجری برای فیلم روتوش از تهران و مینو شریفی پور برای فیلم  آینه های پریده رنگ از سنندج اهدا شد.

در نهایت نیز جایزه بزرگ جشنواره، از میان سه کاندید به اسما ابراهیم زادگان برای فیلم حفره مشترک از تهران رسید و در بخش فیلمنامه محسم مرادی، زیبا ارژنگ، مهدی ایمانی و پویان صفری تقدیر شدند.

در بخش عکس اما لوح تقدیر به قاسم فتحی برای عکس انتظار یک رویا از تهران، محمدامین فنایی برای مجموعه عکس  شخصیت طبیعی از اراک رسید و تندیس جشنواره را و امیر صالحی برای عکس گذر از اراک دریافت کرد.

 

مطالب مرتبط

پیوند موسیقی و اندیشه در پنجمین شب علوم انسانی

۹ اسفند ۱۳۹۶ | تعداد بازدید : 1350

جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین

۷ اسفند ۱۳۹۶ | تعداد بازدید : 1255

تصویربرداری «رویاهای آشپزخانه» به پایان رسید

۲ اسفند ۱۳۹۶ | تعداد بازدید : 1203

معرفی برگزیده های نهمین جشنواره حرکت

۲۸ بهمن ۱۳۹۶ | تعداد بازدید : 1020
مطالب پربازدید

۱۱ مقاله شایسته گرفتن تندیس برتر شدند

۲۰ شهریور ۱۳۹۲ | تعداد بازدید : 3092

ساخت تندیس به شیوه لیزر

۲۱ خرداد ۱۳۹۶ | تعداد بازدید : 2923

انواع استندهای تبلیغاتی کارتن پلاست

۱۴ خرداد ۱۳۹۶ | تعداد بازدید : 2858

تقدیر از چهار برگزیده کشوری

۱۶ شهریور ۱۳۹۲ | تعداد بازدید : 2299
یک دیدگاه بنویسید

نام و نام خانوادگي

آدرس پست الکترونيک

آدرس سايت شما


بازدید آنلاین : 0
بازدید امروز : 9
بازدید هفته : 93
بازدید کل : 37266