ساخت تندیس| لوح تقدیر|استند تبلیغاتی|نشان بج سینه|ساعتهای فلزی و چوبی|صنایع تبلیغاتی با پارس حدیث

اصل کیفیت و هنر ایرانی در صنایع تبلیغاتی را از پارس حدیث بخواهید!

ساخت لوح تقدیر

لوح تقدیر شامل یک نوشتار زیبا روی یک زمینه مناسب است که اعتبار آن با مهر و امضاء یک شخصیت حقیقی یا حقوقی یا یک نهاد با صلاحیت تایید می شود. درونمایه نوشتار، سپاسگذاری و گرامیداشت یک کار افتخار آفرین یا تایید به دست آوردن یک جایگاه ارزشمند است.
یکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت پارس حدیث طراحی و ساخت ت لوح تقدیر می باشد که امروزه جایگاهی برجسته را در حوزه های علمی، فرهنگی، هنری، اجتماعی و تجاری به خود اختصاص داده است.
بزرگداشت یک شخصیت یا یک رویداد افتخار آفرین نیازمند یک سند فاخر و ارزنده برای ثبت در حافظه اجتماع و تاریخ است. مدال ها و نشان ها از گذشته های دور تا کنون به عنوان ابزار ثبت افتخار قهرمانان به کار می رود. نقش برجسته های تصویری و گزارش های نگارش یافته بر لوح های بزرگ هم رسالت ثبت رویدادهای تاریخی را داشته اند.
به کارگیری لوح تقدیر، برای سپاس و بزرگداشت از شخصیت ها متداول تر و مرسوم تر است. لوح تقدیر به طور معمول در یک آیین بزرگداشت اعطا می شود، بنابراین کارکرد یادبود آن مراسم را هم داراست حتی گاهی یک مدرک تحصیلی یا حرفه ای به صورت ساخت لوح تقدیر ارزشمند و زیبا ارائه می شود تا بستر مناسبی برای نمود ارزش و اعتبار آن مدرک فراهم شود.
با توجه به این موارد، شرکت پارس حدیث در زمینه ارائه خدمات طراحی و ساخت لوح تقدیر با نگاه هنری ، به آن توجه ویژه نموده است، و با به کارگیری ابزارهای پیشرفته و مواد اولیه متنوع به آفرینش دستاوردهایی می انجامد که جدای از ساخت لوح تقدیر، ارزش یک اثر هنری را هم در بر دارد.
شرکت پارس حدیث در این خصوص تا کنون تعداد زیادی لوح تقدیر مختلف برای موارد کاربردی مختلف در سراسر کشور طراحی و تولید نموده است که شما می توانید آن ها را در بخش محصولات مشاهده کنید. و جهت سفارس لوح تقدیر دلخواه با طرح دلخواه با ما تماس بگیرید.

بازدید آنلاین : 1
بازدید امروز : 1
بازدید هفته : 10
بازدید کل : 40142